Immediately available, shipping in 1-2 business days
€123.55
Prices incl. VAT plus shipping costs net €103.82
Product information "Weidmüller Netzwerk-Switch IE-SW-BL05-5TX"
Netzwerk-Switch für die Kommunikation von Teilnehmern in Ethernet-Netzwerken.
Technische Daten
| Ethernet | ja |
| Anzahl der 10/100 Mbps RJ45-Ports | 5 |
| Power over Ethernet (PoE) | sonstige |
| Montageart | Hutschiene |
| Layer 2 | ja |
| Layer 3 | nein |
| Managebar | nein |
| Schutzart (IP) | IP30 |
| Höhe | 115 mm |
| Breite | 30 mm |
| Tiefe | 70 mm |
| Verkaufseinheit | 1 |
Downloads & Documents
Weidmüller GmbH & Co. KG
Klingenbergstr. 26
32758 Detmold
DE
bestellservice@weidmueller.de
www.weidmueller.de