Product information "TCI PROFESSIONALE BLL BI - 135025"
This is the item TCI PROFESSIONALE BLL BI of the italian electronic brand TCI with the manufacturer number 135025.
Electrical data
| operating frequency: | 0/50/60 Hz |
|---|---|
| through wiring: | no |
| rated voltage: | 220-240 V |
| conformity: | CE |
Casing
| ballproof: | no |
|---|---|
| fire protection: | no |
| form type: | rectangular |
| material: | plastic |
| mounting: | surface mounting |
Photometric data
| sensor: | no |
|---|---|
| dimmable: | no |
| color: | white |
| inclusive lamp: | no |
| sensor type: | no |
| solar panel: | no |
Dimensions & packaging
| Length | 43 mm |
|---|---|
| Width | 97 mm |
| Height | 30 mm |
TCI
TCI TELECOMUNICAZIONI ITALIA S.R.L.
Via Parma 14
21047 Saronno
IT
tci@tci.it
www.tci.it/en/