Product information "TCI Pro Flat Dali - 127576"
This is the item TCI Pro Flat Dali of the italian electronic brand TCI with the manufacturer number 127576.
Downloads & Documents
Electrical data
| rated voltage: | 220-240 V |
|---|---|
| conformity: | CE, ENEC |
| system power: | 11,5 |
Casing
| ballproof: | no |
|---|---|
| fire protection: | no |
| form type: | rectangular |
| protection type: | IP20 |
Photometric data
| sensor: | no |
|---|---|
| dimmable: | yes |
| dimming range to: | 100 % |
| dimming range from: | 1 % |
| color: | white |
| interface: | DALI |
| sensor type: | no |
Dimensions & packaging
| Length | 43 mm |
|---|---|
| Width | 146 mm |
| Height | 22 mm |
TCI
TCI TELECOMUNICAZIONI ITALIA S.R.L.
Via Parma 14
21047 Saronno
IT
tci@tci.it
www.tci.it/en/