Product information "TCI DC 18W 1400mA WU - 122242"
This is the item TCI DC 18W 1400mA WU of the italian electronic brand TCI with the manufacturer number 122242.
Downloads & Documents
Electrical data
| rated voltage: | 110-127 V |
|---|---|
| conformity: | CE, ENEC |
Casing
| ballproof: | no |
|---|---|
| fire protection: | no |
| form type: | linear |
| protection type: | IP20 |
Photometric data
| sensor: | no |
|---|---|
| dimmable: | no |
| color: | white |
| sensor type: | no |
Dimensions & packaging
| Length | 38 mm |
|---|---|
| Width | 122 mm |
| Height | 28 mm |
TCI
TCI TELECOMUNICAZIONI ITALIA S.R.L.
Via Parma 14
21047 Saronno
IT
tci@tci.it
www.tci.it/en/