Immediately available, shipping in 1-2 business days
€33.83
Prices incl. VAT plus shipping costs net €28.43
Product information "Rittal Kiemenbleche RAL7035 SK 2542.235 (VE4)"
SK Kiemenblech, Stahlblech, BHT: 210 x 100 x 8 mm
Technische Daten
| Breite | 210 mm |
| Höhe | 100 mm |
| Durchmesser | 210 mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | lackiert |
| Mit eingebautem Filter | nein |
| Montageart | sonstige |
| Schutzart (IP) | sonstige |
| Verkaufseinheit | 1 |
Downloads & Documents
WAGO GmbH & Co. KG
Hansastr. 27
32423 Minden
DE
info@wago.com
www.wago.com