Osram Light Management NFC Programming device PRH101-USB - 4055462165152
Shipping in 14 day(s)
€1,038.16
Prices incl. VAT plus shipping costs net €872.40
Product information "Osram Light Management NFC Programming device PRH101-USB - 4055462165152"
The wireless programming device PRH101-USB from OSRAM allows you to conveniently program your OPTROTRONIC driver without applying mains voltage. The driver is set via the integrated NFC interface or via the standard USB interface and the Tuner4TRONIC software.
Electrical data
| through wiring: | no |
|---|
Casing
| ballproof: | no |
|---|
Photometric data
| sensor: | no |
|---|---|
| color: | white |
Logistic data
| item category: | light management |
|---|---|
| country of origin: | Germany |
Dimensions & packaging
| EAN | 4055462165152 |
|---|---|
| Length | 208 mm |
| Width | 80 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 506 g |
Inventronics GmbH
Parkring 31-33,
85748 Garching, Germany
Email: support@inventronicsglobal.com
https://www.inventronicsglobal.com/en/