Osram LED-Driver OT DMX RGBW DIM - 4052899557949
Shipping in 3 day(s)
€293.98
Prices incl. VAT plus shipping costs net €247.04
Product information "Osram LED-Driver OT DMX RGBW DIM - 4052899557949"
Downloads & Documents
Electrical data
| operating mode: | constant voltage |
|---|---|
| lifetime: | 50000 h |
Casing
| fire protection: | no |
|---|---|
| form type: | linear |
| protection type: | IP20 |
| material: | plastic |
| protection class: | I/II |
| environment temperature from: | -25 °C |
| environment temperature to: | 45 °C |
Photometric data
| dimmable: | yes |
|---|---|
| color: | white |
Dimensions & packaging
| EAN | 4052899557949 |
|---|---|
| Length | 172 mm |
| Width | 42 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 71 g |
Inventronics GmbH
Parkring 31-33,
85748 Garching, Germany
Email: support@inventronicsglobal.com
https://www.inventronicsglobal.com/en/