Immediately available, shipping in 1-2 business days
€111.75
Prices incl. VAT plus shipping costs net €93.91
Product information "OBO Bettermann Vertr Kreuzverbinder 30x40x40 KV 45 DD"
Kreuzverbinder für Trägerprofile TP. Schraubbar mit Schlüssel TX 40.
Technische Daten
| Ausführung | Kreuzverbinder |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | sonstige |
| Breite | 40 mm |
| Höhe | 30 mm |
| Tiefe | 40 mm |
| Mit Befestigungsmaterial | nein |
| Verkaufseinheit | 20 |
Downloads & Documents
OBO Bettermann Vertrieb
Deutschland GmbH & Co. KG Hüingser Ring 52
58710 Menden
DE
info@obo.de
www.obo.de