HellermannTyton Nachfüllpackung 25,4x76,2mm 100St RO203REF-1401-WH
Immediately available, shipping in 1-2 business days
€24.20
Prices incl. VAT plus shipping costs net €20.34
Product information "HellermannTyton Nachfüllpackung 25,4x76,2mm 100St RO203REF-1401-WH"
Technische Daten
| Ausführung | Rollenform |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Aderdurchmesser | 9,1..18,2 mm |
| Kabeldurchmesser | 9,1..18,2 mm |
| Länge | 76,2 mm |
| Breite | 19,05 mm |
| Farbe | mehrfarbig |
| Transparent | nein |
| Mit Textfeld | ja |
| Aufdruck | ohne |
| Montageart | kleben |
| Verkaufseinheit | 1 |
Downloads & Documents
HellermannTyton GmbH & Co. KG
Cable Management Products Großer Moorweg 45
25436 Tornesch
DE
info@hellermanntyton.de
www.hellermanntyton.de