Bosch Power Tools Nass-/Trockensauger GAS 12-25 PL 060197C100
Immediately available, shipping in 1-2 business days
€296.17
Prices incl. VAT plus shipping costs net €248.88
Product information "Bosch Power Tools Nass-/Trockensauger GAS 12-25 PL 060197C100"
Technische Daten
| Luftmenge pro Saugmotor | 65 l/s |
| Nennleistungsaufnahme | 1250 W |
| Behältervolumen | 25 l |
| Max. Unterdruck | 200 mbar |
| Saugschlauchnennweite | 35 mm |
| Länge Saugschlauch | 3 m |
| Maschinengewicht | 9 kg |
| Staubklasse nach IEC/EN 60335-2-69 | L |
| Tiefe | 483 mm |
| Breite | 380 mm |
| Höhe | 453 mm |
| Verkaufseinheit | 1 |
Downloads & Documents
Robert Bosch Power Tools
GmbH
Max-Lang-Str. 40-46
70771 Leinfelden - Echterdingen
DE
Servicezentrum.Elektrowerkzeuge@de.bosch.com
www.bosch-pt.de