Immediately available, shipping in 1-2 business days
€36.72
Prices incl. VAT plus shipping costs net €30.86
Product information "Rittal Blue e+ Austrittsfilter RAL 7035 SK 3243.300"
SK Blue e+ Austrittsfilter, für Filterlüfter 3243.7xx/3243.9xx/3244.7xx/3244.9xx/3245.9xx, BH 323 x 323 mm, RAL 7035
Technische Daten
| Werkstoff | Kunststoff |
| Farbe | grau |
| Breite | 323 mm |
| Höhe | 323 mm |
| Tiefe | 44,7 mm |
| EMV-Ausführung | nein |
| Mit Filtermatte | ja |
| Schutzart (IP) | IP54 |
| Verkaufseinheit | 1 |
Downloads & Documents
WAGO GmbH & Co. KG
Hansastr. 27
32423 Minden
DE
info@wago.com
www.wago.com