Immediately available, shipping in 1-2 business days
€76.40
Prices incl. VAT plus shipping costs net €64.20
Product information "Rittal Metallfilter SK 3286.410"
SK Metallfilter, für Kühlgerät, Luft/Luft-Wärmetauscher und Chiller, BHT: 344 x 268 x 10 mm
Technische Daten
| Werkstoff | Aluminium |
| Farbe | Aluminium |
| Breite | 344 mm |
| Höhe | 268 mm |
| Tiefe | 10 mm |
| EMV-Ausführung | nein |
| Mit Filtermatte | ja |
| Schutzart (IP) | sonstige |
| Verkaufseinheit | 1 |
Downloads & Documents
WAGO GmbH & Co. KG
Hansastr. 27
32423 Minden
DE
info@wago.com
www.wago.com