Immediately available, shipping in 1-2 business days
€72.36
Prices incl. VAT plus shipping costs net €60.81
Product information "Rittal Metallfilter SK 3286.310"
SK Metallfilter, für Kühlgerät und Luft/Luft-Wärmetauscher, für SK 3302./3303./3361./3126. BHT: 265 x 200 x 10 mm
Technische Daten
| Werkstoff | Aluminium |
| Farbe | Aluminium |
| Breite | 265 mm |
| Höhe | 200 mm |
| Tiefe | 10 mm |
| EMV-Ausführung | nein |
| Mit Filtermatte | ja |
| Schutzart (IP) | sonstige |
| Verkaufseinheit | 1 |
Downloads & Documents
WAGO GmbH & Co. KG
Hansastr. 27
32423 Minden
DE
info@wago.com
www.wago.com