Immediately available, shipping in 1-2 business days
€106.46
Prices incl. VAT plus shipping costs net €89.46
Product information "Rittal Metallfilter SK 3285.910"
SK Metallfilter, für Kühlgerät und Chiller, für SK 3186/87.930, 3188/89.940, 3334.400, BHT: 380 x 358 x 10 mm
Technische Daten
| Werkstoff | Aluminium |
| Farbe | Aluminium |
| Breite | 380 mm |
| Höhe | 355 mm |
| Tiefe | 10 mm |
| EMV-Ausführung | nein |
| Mit Filtermatte | ja |
| Schutzart (IP) | sonstige |
| Verkaufseinheit | 1 |
Downloads & Documents
WAGO GmbH & Co. KG
Hansastr. 27
32423 Minden
DE
info@wago.com
www.wago.com