Product information "Rittal Board RiLine Compact 160 A, B: 1100mm SV 9635.050"
SV Board, 160 A, 690 V (AC), 600 V (DC), 3-polig, BHT: 1100x160x45,1 mm (RiLine Compact)
Technische Daten
| Höhe | 225 mm |
| Breite | 1100 mm |
| Tiefe | 45 mm |
| Polzahl | 3 |
| Schienenabstand | 60 mm |
| Bemessungsstrom | 160 A |
| Werkstoff | Kupfer |
| Oberflächenschutz | sonstige |
| Verkaufseinheit | 1 |
Downloads & Documents
WAGO GmbH & Co. KG
Hansastr. 27
32423 Minden
DE
info@wago.com
www.wago.com