Immediately available, shipping in 1-2 business days
€31.50
Prices incl. VAT plus shipping costs net €26.47
Product information "Rittal Blue e+ Austrittsfilter RAL 7035 SK 3240.300"
SK Blue e+ Austrittsfilter, für Filterlüfter 3240.7xx/3240.9xx/3241.7xx/3241.9xx, BH 255 x 255 mm, RAL 7035
Technische Daten
| Werkstoff | Kunststoff |
| Farbe | grau |
| Breite | 255 mm |
| Höhe | 255 mm |
| Tiefe | 45,2 mm |
| EMV-Ausführung | nein |
| Mit Filtermatte | ja |
| Schutzart (IP) | IP54 |
| Verkaufseinheit | 1 |
Downloads & Documents
WAGO GmbH & Co. KG
Hansastr. 27
32423 Minden
DE
info@wago.com
www.wago.com