Immediately available, shipping in 1-2 business days
€27.47
Prices incl. VAT plus shipping costs net €23.08
Product information "Rittal Blue e+ Austrittsfilter RAL 7035 SK 3239.300"
SK Blue e+ Austrittsfilter, für Filterlüfter 3239.7xx, BH 204 x 204 mm, RAL 7035
Technische Daten
| Werkstoff | Kunststoff |
| Farbe | grau |
| Breite | 204 mm |
| Höhe | 204 mm |
| Tiefe | 45,8 mm |
| EMV-Ausführung | nein |
| Mit Filtermatte | ja |
| Schutzart (IP) | IP54 |
| Verkaufseinheit | 1 |
Downloads & Documents
WAGO GmbH & Co. KG
Hansastr. 27
32423 Minden
DE
info@wago.com
www.wago.com