Product information "TCI MP 15 HPFU - 127710"
This is the item TCI MP 15 HPFU of the italian electronic brand TCI with the manufacturer number 127710.
Downloads & Documents
Electrical data
| operating mode: | constant current |
|---|---|
| operating frequency: | 50/60 Hz |
| operating voltage: | 220-240 V |
| through wiring: | no |
| conformity: | CE, ENEC |
Casing
| ballproof: | no |
|---|---|
| fire protection: | no |
| form type: | linear |
| protection type: | IP20 |
Photometric data
| sensor: | no |
|---|---|
| dimmable: | no |
| color: | white |
| sensor type: | no |
| solar panel: | no |
Dimensions & packaging
| Length | 34 mm |
|---|---|
| Width | 115 mm |
| Height | 19 mm |
TCI
TCI TELECOMUNICAZIONI ITALIA S.R.L.
Via Parma 14
21047 Saronno
IT
tci@tci.it
www.tci.it/en/