Immediately available, shipping in 1-2 business days
€12.79
Prices incl. VAT plus shipping costs net €10.75
Product information "SG Leuchten Einspeisung 314430"
Technische Daten
| Art des Zubehörs/Ersatzteils | sonstige |
| Zubehör | ja |
| Ersatzteil | ja |
| Transparent | nein |
| Farbe | schwarz |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Länge | 99 mm |
| Breite | 35 mm |
| Höhe | 32 mm |
| Verkaufseinheit | 1 |
Downloads & Documents
SG Leuchten GmbH
Postfach 67 04 21, 22344 Hamburg
+49 40 23 99 44 59
+49 40 64 50 43 21
info@sg-leuchten.de
https://www.sg-as.com/de/de/